Wanneer
-
zo 30 augustus 2026Van 20.30 uur tot 22.30 uur
Prijs
€ 12,00 (€ 12 in voorverkoop tot 21/8, € 15 aan de kassa )Waar
- naam
- La Chevalerie
- adres
- Brassinelaan 381640 Sint-Genesius-Rode
Info
Het Théâtre Royal des Galeries presenteert: Un Monde Idéal. Een stuk van Nicolas Poiret en Sébastien Blanc, in een regie van Robin Van Dyck en gespeeld door Marie-Hélène Remacle, Laura Noël, Rémy Thiébaut et Romain Mathelart. Het toneelstuk wordt in het Frans gespeeld.
Een sprankelende komedie
Vandaag zouden Zoé en Romain elkaar het jawoord geven. Maar vlak voor het beslissende moment stelt Romain nog één laatste vraag... Een ogenschijnlijk onschuldige vraag die de huwelijksceremonie volledig op zijn kop zet!
Een hilarische komedie vol verrassingen, scherpe dialogen en herkenbare situaties over liefde, keuzes en alles wat je beter niét vraagt op je trouwdag.
Tickets
Voorverkoop (tot en met 21/08):
- Prijs: € 12
- Bestellen kan via dit formulier
Aan de kassa: € 15
Praktisch
De voorstelling vindt plaats op zondag 30/08 in open lucht in La Chevalerie (Brassinelaan 38 in 1640 Sint-Genesius-Rode).
Kom bij voorkeur te voet of met de fiets. En vergeet geen warme trui of deken mee te brengen, voor als het 's avonds afkoelt.
Er is eet- en drankgelegenheid voorzien ter plaatse (betalend).
Bij slecht weer zal de voorstelling plaatsvinden in het cultureel centrum Wauterbos. We zullen je hierover dan zeker informeren.
Vragen?
Mail naar financien@sint-genesius-rode.be.


